Usługi

Heptomino to zestaw kompleksowych, profesjonalnych usług, które oferujemy Ci jako pomoc w realizacji Twoich celów biznesowych: pomoc szybką, solidną i terminową.

Jeśli masz potrzebę realizacji oprogramowania dedykowanego na urządzenia mobilne, a nie posiadasz potrzebnych ku temu kompetencji, możesz skorzystać z naszych usług z zakresu wytwarzania aplikacji.

Jeśli posiadasz gotowe rozwiązanie działające na wybranej platformie mobilnej i chciałbyś uruchomić je na innych systemach, możesz skorzystać z naszych usług w zakresie portingu aplikacji.

Jeśli jesteś programistą aplikacji mobilnych i szukasz wypróbowanego oraz stabilnego rozwiązania w zakresie zapewnienia przenośności aplikacji pomiędzy wieloma platformami, możesz skorzystać z naszej technologii: Virtua Game Engine (w skrócie: VGE). Oprócz korzystnych warunków licencjonowania silnika VGE oferujemy także zestaw usług konsultingowych i szkoleniowych w zakresie jego używania.

Jeśli masz ciekawy pomysł na grę bądź aplikację mobilną, a sam nie posiadasz wiedzy bądź środków na realizację takiego przedsięwzięcia, również możesz liczyć na pomoc z naszej strony. Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy inicjatywę nazwaną roboczo Inkubatorem, w ramach której uzyskasz z naszej strony pomoc w realizacji, publikacji oraz promocji Twojego pomysłu. A wszystko to na bardzo korzystnych dla Ciebie warunkach. Więcej informacji na temat inicjatywy Inkubator pojawi się już niedługo na naszej stronie internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, wyślij wiadomość na adres services@heptomino.com.