O nas

Heptomino, to przede wszystkim doświadczony zespół złożony z entuzjastów programowania gier i aplikacji na urządzenia mobilne.

Naszą pasją jest technologia. Aby mieć nad nią pełną kontrolę zdecydowaliśmy się opracować swoją własną platformę programistyczną: Virtua Game Engine (w skrócie: VGE), na bazie której opierają się wszystkie nasze rozwiązania.

Misja Heptomino jest prosta: dostarczać najwyższej jakości oprogramowanie na nowoczesne platformy mobilne, zarówno w ramach produktów jak i usług.

Nasza strategia opiera się wykorzystaniu biblioteki VGE: centralnego węzła synergii na którym budujemy nasz biznes. VGE zapewnia stabilność, przenośność oraz technologiczną spójność budowanych przez nas rozwiązań, zaś jego cross-platformowa natura jest gwarantem wysokiej skalowalności wytwarzanego na jego bazie oprogramowania.

Nasza wizja to uczynić Heptomino rozpoznawalną marką na globalnym rynku wytwórców oprogramowania na urządzenia mobilne, oraz wypromować naszą technologię tak, aby zyskała status wiodącego rozwiązania w swojej klasie.

W to wszystko wplatają się nasze plany i marzenia o zbudowaniu przyjaznej, nowoczesnej i prężnej organizacji, w ramach której powstawać będą rozwiązania czyniące nasz świat lepszym, ciekawszym, weselszym…

Od strony formalnej Heptomino to marka, której właścicielem jest 3EN Sp. z o.o.