3… 2… 1… Start!

I tak oto nadszedł dla nas ten ekscytujący moment kiedy możemy podzielić się z całym światem informacją o naszym istnieniu. 🙂

Tak więc, witamy w świecie Heptomino! Jest to świat w którym przeplatają się nowoczesne technologie i szalone pomysły, a za wszystkim stoi nasza pasja: pasja tworzenia eleganckich i użytecznych aplikacji, takich które mają bawić, uczyć i generalnie: czynić lepszym świat w którym żyjemy.

Dla nas, założycieli Heptomino, przedsięwzięcie to jest spełnieniem naszych marzeń i ambicji o zbudowaniu własnego biznesu. Zastanawiasz się zapewne czym może być Heptomino dla Ciebie…

Jeśli zaliczasz się do licznej rzeszy użytkowników urządzeń mobilnych, marka Heptomino oznacza dla Ciebie nietuzinkowe, eleganckie produkty: gry oraz aplikacje, budowane po to aby dać Ci wiele radości i satysfakcji z ich używania.

Jeśli sam zajmujesz się wytwarzaniem aplikacji na urządzenia mobilne, Heptomino to zestaw kompleksowych, profesjonalnych usług, które oferujemy Ci jako pomoc w realizacji Twoich celów biznesowych: pomoc szybką, solidną i terminową.

Jeśli jesteś programistą aplikacji mobilnych i szukasz wypróbowanego oraz stabilnego rozwiązania w zakresie zapewnienia przenośności aplikacji pomiędzy wieloma platformami, możesz skorzystać z naszej technologii: Virtua Game Engine (w skrócie: VGE). Oprócz korzystnych warunków licencjonowania silnika VGE oferujemy także szereg usług konsultingowych i szkoleniowych w zakresie jego używania.

Jeśli masz ciekawy pomysł na grę bądź aplikację mobilną, a sam nie posiadasz wiedzy bądź środków na realizację takiego przedsięwzięcia, również możesz liczyć na pomoc z naszej strony. Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy inicjatywę, nazwaną roboczo Inkubatorem, w ramach której uzyskasz z naszej strony pomoc w realizacji, publikacji oraz promocji Twojego pomysłu. A wszystko to na bardzo korzystnych dla Ciebie warunkach. Więcej informacji na temat tej inicjatywy pojawi się już niedługo na naszej stronie internetowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kim jesteśmy i jak pracujemy, rzuć okiem na sekcje dostępne na naszej stronie; znajdziesz tam więcej informacji na temat naszych produktów, usług, technologii i sposobu działania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Heptomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.